Najpredávanejšie


» Reklamácia

Vrátenie tovaru

1. Kupujúci má právo tovar vrátiť bez udania dôvodu do 14 pracovných dní od doručenia tovaru. V takomto prípade zašle kupujúci tovar na adresu: ForGolf, s.r.o., Suchý Riadok 21, 90901 Skalica

2. Vrátený tovar kupujúci nezasiela na dobierku!

3. Po prevzatí a skompletizovaní vráteného tovaru budú peniaze do 14 dní poukázané na účet kupujúceho.

4. Tovar, ktorý je vrátený bez udania dôvodu musí byť zabalený a nepoškodený, inak nebude vrátenie tovaru akceptované.

5. Po dohode môže byť vrátenie sumy uskutočnené formou výmeny za iný tovar v zodpovedajúcej hodnote, ktorý bude zaslaný buď s ďalšou objednávkou zákazníka alebo samostatne. Ak sa tovar zasiela samostatne bude kupujúcemu účtované aj poštovné.

Reklamácia tovaru

1. Kupujúci je povinný všetok dodaný tovar prezrieť a bez zbytočného odkladu po dodaní skontrolovať jeho úplnosť. Akýkoľvek nesúlad medzi dodaným tovarom a tovarom uvedenom na sprievodnom doklade je kupujúci povinný oznámiť bezodkladne predávajúcemu.

2. Akceptujú sa reklamácie len tovaru zakúpeného v našom e-shope po preukázaní dokladu o zaplatení tovaru - resp. jeho kópie.

3. Kupujúci zašle reklamovaný výrobok spolu s kópiou faktúry a formulárom pre vrátenie a reklamovanie tovaru na adresu: ForGolf, s.r.o., Suchý Riadok 21, 90901 Skalica

4. Reklamácie tovaru budú vybavované v súlade s Občianskym zákonníkom Slovenskej republiky a zákonom č. 250/2007 Z. z. o ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov.

Výmena tovaru

Pri výmene tovaru účtujeme poštovné v hodnote 2,00€. Tovar posielame až po prijatí tovaru na výmenu.

ODE2M2U2ZT